lecture training and eloquence
مهارت سخنرانی در جمع
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
آموزش سخنرانی و سخنوری
اصول سخنرانی
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶

دانلود سخنرانی 

دانلود سخنرانی معرفی دوره سخنرانی مدیریت شده!

اگر شما وقت کمی ولی سخنرانی مهمی دارید به شما پیشنهاد می کنم این کلیپ که در آن کلیاتی از دوره سخنرانی مدیریت شده است را ببینید.

وقتی دانلود سخنرانی کلیپ زیر را تمام می کنید دیده کلی از دروه غیرحضوری سخنرانی مدیریت شده بدست می آورید.

 

اگر شما به سخنرانی علاقه دارید یا گاها سخنرانی می کنید سعی کنید همیشه دانلود سخنرانی و تحلیل آن را در برنامه خود داشته باشید.

وقتی سخنرانی را دانلود می کنید و شروع به تماشا کردن آن می کنید به نکات ضعف و قوت سخنران بپردازید و سعی کنید تا می توانید از آن سخنرانی ایده بگیرید و بعدها خودتان در سخنرانی اجراء کنید.

اگه جاش بودم

همیشه هنگام دانلود سخنرانی و تحلیل نحوه ارائه سخنران این سوال را از خود بپرسید، اگه جاش بودم چگونه بهتر عمل می کردم؟ و دقیق تحلیل کنید. این مسئله به رشد شما در ارائه سخنرانی کمک زیادی می کند.

در دوره سخنرانی مدیریت شده به روش تحلیل سخنرانی هم می پردازیم برای اطلاعات بیشتر برروی تصویر زیر کلیک کنید!

آموزش سخنرانی در جمعما در سایت رابطه ساز در رابطه با آموزش سخنرانی و سخنوری محتوای کوتاه ولی کاربردی قرار می دهیم و شما می توانید رایگان از محتوا آن سایت نهایت استفاده را بکنید.

تمام نکاتی را که در این سایت می خوانید را در برخورده روزانه با اشخاص یا هنگام سخنرانی بکار بگیرید تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن بگیرید.

آموزش سخنرانی نیاز به تمرین و تکرار مداوم دارد و تمام سخنرانهای بزرگ ساعتها به آموزش سخنرانی و تمرین آنچه را یاد می گیرند وقت صرف می کنند.

من ابراهیم سواری هستم نویسنده کتاب ۱۰شاه کلید سخنرانی و مدیر سایت رابطه ساز که در رابطه با آموزش سخنرانی و سخنوری فعالیت می کند.

راستی!!!

عضو کانال تلگرام رابطه ساز شده اید؟ با عضویت در کانال تلگرام رابطه ساز از جدیدترین آموزشهای سخنرانی و تخفیف های فوق العاده محصولات با خبر می شوید. می خواهم عضو کانال تلگرام رابطه ساز شوم

ابراهیم سواری
ابراهیم سواری
به نام خدا من ابراهیم سواری هستم، نویسنده کتاب10شاه کلید سخنرانی و در سایت www.rabetesaz.com قصد دارم نکات کاربردی که باعث ایجاد رابطه طولانی مدت می شوند را مطرح کنم.

2 دیدگاه ها

  1. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *