sokhannrani w sokhannvari dar gam
سخنرانی و سخنوری در جمع
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۶
ابراهیم سواری در چگونه سخنرانی کنیم؟
چگونه سخنرانی کنیم؟
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۶
رابطه ساز چیست؟

رابطه سازچیست؟

رابطه ساز چیست؟ رابطه ساز سایت آموزش سخنرانی و سخنوری است که برای ارتقاء رشد فردی در مهارتهای سخنرانی و سخنوری افراد به وجود آمده است. سوالی که اکثر دوستان از من می پرسند رابطه ساز چیست؟ رابطه ساز یعنی ما طوری روی مهارتهای کلامی خود تمرین کنیم تا بتوانیم هنگام سخنرانی و سخنوری دیگران را با خود همراه کنیم. در سایت رابطه ساز، سعی ما بر این است رابطه طولانی مدت از طریق بکارگیری اصول سخنرانی و سخنوری ایجاد و توسعه دهیم.

رابطه ساز را چه کسی مدیریت می کند

رابطه ساز را من ابراهیم سواری نویسنده کتاب ۱۰شاه کلید سخنرانی مدیریت می کنم و تمام مطالبی که در رابطه ساز قرار می گیرد را من طبق تجربیاتم از طریق مطالعه کتاب و شرکت در دورهای طولانی مدت و کارگاههای آموزشی بدست آورده ام را در این سایت منتشر می کنم. در این سایت می خواهم مهارتهای سخنرانی و سخنوری را منتشر کنم.

دلیل بوجود آمدن رابطه ساز

دلیل بوجود آمدن رابطه ساز: وقتی در جمع حضور پیدا می کردم نمی توانستم خوب سخنرانی و سخنوری کنم به همین دلیل بارها و بارها موقعیتهای خوبی نصیبم می شود ولی به دلیل نداشتن مهارت سخنرانی و سخنوری فرصتها را از دست می دادم که این مسئله باعث شد دنبال راه حل باشم و در آینده فرصتها را باخت ندهم برعکس از فرصتها نهایت استفاده را ببرم.

سخنرانی و سخنوری ذاتی است

اکثرا می گویند که سخنرانی و سخنوری ذاتی است ولی به اعتقاد من و سخنرانهای بزرگ خیر سخنرانی و سخنوری ذاتی نیست و قابل یادگیری است حتی اگر در این رابطه مشکل دارید می توانید بعد از مدتی با شرکت در کارگاههای آموزش و مطالعه کتابهای سخنرانی و سخنوری و البته تمرین کردن این مهارت سخنران خوبی شوید. در ادامه گفته ریچارد دنی که در مقاله قبلی که در رابطه ساز نوشته ام را بازهم تکرار می کنم.

نظر ریچارد دنی در رابطه ساز

نظر ریچارد دنی در رابطه ساز چیست؟ من معتقدم که تقریبا تمام افراد، با استعداد سخنرانی متولد می شوند، زیرا سخنرانی و سخنوری هنری مرموز نیست تا تنها عده کمی آن قدر خوشبخت باشند که مهارت های آن را به ارث ببرند. در واقع، برای ترس از برخاستن و صحبت کردن در جمع علتی وجود ندارد.

در رابطه ساز چه می گذرد؟

در رابطه ساز مقالاتی آموزشی در رابطه با سخنرانی و سخنوری در جمع مطالب جدید منتشر می شوند. البته سایت رابطه ساز مدام مطالبش را بروز می کنیم و کتابهای سخنرانی و محصولات آموزشی که به شما برای بهبود مهارت سخنرانی و سخنوری کمک می کند را قرار می دهیم تا در صورت نیاز شما خواننده عزیز و دیگر علاقه مندان به حوزه سخنرانی و سخنوری نهایت استفاده را از محصولات رابطه ساز ببرند.

رابطه ساز چیست؟

رابطه ساز چیست؟ همان طور که قبل تر گفته شد رابطه ساز سایت آموزش سخنرانی و سخنوری است که شما با خواندن مقالات رایگان و استفاده از کتاب محصولات سایت رابطه ساز می توانید مهارتهای ارتباطی خود را بهبود بخشید. هیچ چیز غیر ممکن وجود ندارد فقط باید انسان بخواهد تا هر غیر ممکنی را به ممکن تبدیل کند. آموزش سخنرانی و سخنوری را هم باید بخواهید، دانش آن را کسب کنید و مدام تمرین کنید و بازخود بگیرید، تا به نتیجه مطلوب دست یابیدهد.

هدیه رایگان رابطه ساز

هدیه رایگان رابطه ساز را از دست ندهید و به شما پیشنهاد می کنم که بر روی لینک زیز کلیک کنید و کتاب آموزش سخنرانی و سخنوری را دانلود کنید و چندین بار این کتاب را بخوانید و تمریناتش را انجام دهید. در آخر خوشحال می شوم که با انتشار مطالب سایت رابطه ساز به گسترش آموزش سخنرانی و سخنوری کمک می کنید.

رابطه ساز چیست؟

 

راستی!!!

عضو کانال تلگرام رابطه ساز شده اید؟ با عضویت در کانال تلگرام رابطه ساز از جدیدترین آموزشهای سخنرانی و تخفیف های فوق العاده محصولات با خبر می شوید. می خواهم عضو کانال تلگرام رابطه ساز شوم

ابراهیم سواری
ابراهیم سواری
به نام خدا من ابراهیم سواری هستم، نویسنده کتاب10شاه کلید سخنرانی و در سایت www.rabetesaz.com قصد دارم نکات کاربردی که باعث ایجاد رابطه طولانی مدت می شوند را مطرح کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *